KARMSTOL, senempire, 1800-talets mitt.
| Vollendet | 28 Aug 2025 14:55 CEST |
| Objektsnummer | 4473799 |
| Höchstes Gebot | 150 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Ställvisa skador, lagningar, förstärkningar och senare klädsel.
| Objektsnummer | 4473799 |
| Höchstes Gebot | 150 EUR |
| Endet in | Vollendet |