SKÅP, allmoge, furu, skuren och bemålad dekor, inredd med hyllplan, daterad 1867.
| Closed | 02 Sep 2025 17:34 CEST |
| Objektsnummer | 4450268 |
| Sold for | 1 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, färgbortfall, nagg, märken, anlupen, saknar bakstycke, lösa dörrar.