SKÅP, allmoge, furu, skuren och bemålad dekor, inredd med hyllplan, daterad 1867.
| Vollendet | 02 Sep 2025 17:34 CEST |
| Objektsnummer | 4450268 |
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, färgbortfall, nagg, märken, anlupen, saknar bakstycke, lösa dörrar.