TAKLAMPA, opalglas, troligen Luxus, 1960-tal.
| Closed | 20 Jul 2025 15:22 CEST |
| Objektsnummer | 4409594 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Träsockel kluven, märken, bruksslitage., ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.