TAKLAMPA, opalglas, troligen Luxus, 1960-tal.
| Vollendet | 20 Jul 2025 15:22 CEST |
| Objektsnummer | 4409594 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Träsockel kluven, märken, bruksslitage., ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.