OMEGA, "Seamaster", armbandsur, guld på stål, manuell, plexiglas, urtavla, 1950-tal.
| Closed | 05 Aug 2025 22:09 CEST |
| Objektsnummer | 4404529 |
| Sold for | 3 975 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruks- och åldersrelaterat slitage.