OMEGA, "Seamaster", armbandsur, guld på stål, manuell, plexiglas, urtavla, 1950-tal.
| Vollendet | 05 Aug 2025 22:09 CEST |
| Objektsnummer | 4404529 |
| Höchstes Gebot | 3 975 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruks- och åldersrelaterat slitage.