LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-tal, stämplar, samtliga med fyllda bottnar.
| Closed | 03 Jul 2025 15:02 CEST |
| Objektsnummer | 4382835 |
| Sold for | 1 218 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, skador, bristningar.
| Objektsnummer | 4382835 |
| Sold for | 1 218 SEK |
| Ends in | Closed |
Slitage, skador, bristningar.