LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-tal, stämplar, samtliga med fyllda bottnar.
| Vollendet | 03 Jul 2025 15:02 CEST |
| Objektsnummer | 4382835 |
| Höchstes Gebot | 1 218 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, skador, bristningar.
| Objektsnummer | 4382835 |
| Endet in | Vollendet |
Slitage, skador, bristningar.