SPEGEL, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil.
| Closed | 27 Jun 2025 12:10 CEST |
| Objektsnummer | 4371276 |
| Sold for | 4 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4371276 |
| Sold for | 4 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre bruksslitage.