SPEGEL, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil.
| Vollendet | 27 Jun 2025 12:10 CEST |
| Objektsnummer | 4371276 |
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4371276 |
| Endet in | Vollendet |
Smärre bruksslitage.