BORDSLAMPA. Teak, 1960-tal, bemålad textilskärm.
| Closed | 23 Jun 2025 22:37 CEST |
| Objektsnummer | 4362211 |
| Sold for | 450 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, fungerade vid katalogiseringstillfället, ingen funktionsgaranti lämnas, åldersrelaterad gulnad.