BORDSLAMPA. Teak, 1960-tal, bemålad textilskärm.
| Vollendet | 23 Jun 2025 22:37 CEST |
| Objektsnummer | 4362211 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, fungerade vid katalogiseringstillfället, ingen funktionsgaranti lämnas, åldersrelaterad gulnad.