HANS PETER WEIDMANN. TIDNINGSHYLLA. Atelier, sent 1900-tal.
| Closed | 15 Aug 2025 20:00 CEST |
| Objektsnummer | 4338755 |
| Sold for | 30 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage mindre färg fläckar.
| Objektsnummer | 4338755 |
| Sold for | 30 EUR |
| Ends in | Closed |