HANS PETER WEIDMANN. TIDNINGSHYLLA. Atelier, sent 1900-tal.
| Vollendet | 15 Aug 2025 20:00 CEST |
| Objektsnummer | 4338755 |
| Höchstes Gebot | 30 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage mindre färg fläckar.
| Objektsnummer | 4338755 |
| Höchstes Gebot | 30 EUR |
| Endet in | Vollendet |