ALLMOGESMYCKEN, silver och mässing, 18- och 1900-tal. 5 dlr.
| Closed | 05 Jun 2025 19:00 CEST |
| Objektsnummer | 4319504 |
| Sold for | 650 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4319504 |
| Sold for | 650 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.