ALLMOGESMYCKEN, silver och mässing, 18- och 1900-tal. 5 dlr.
| Vollendet | 05 Jun 2025 19:00 CEST |
| Objektsnummer | 4319504 |
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4319504 |
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.