ANNIKKI HOVISAARI. Vas, stengods, Arabia, Finland, monogramsignerad.
| Closed | 20 Jul 2025 17:50 CEST |
| Objektsnummer | 4315478 |
| Sold for | 2 565 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4315478 |
| Sold for | 2 565 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksskick.