ANNIKKI HOVISAARI. Vas, stengods, Arabia, Finland, monogramsignerad.
| Vollendet | 20 Jul 2025 17:50 CEST |
| Objektsnummer | 4315478 |
| Höchstes Gebot | 2 565 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4315478 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksskick.