SIDEBOARD / SKÄNK, teak/valnöt, 2 lådor samt skåpdel, 1950/1960-tal, Ulferts.
| Closed | 28 May 2025 15:18 CEST |
| Objektsnummer | 4308751 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
Key/keys included.
| Objektsnummer | 4308751 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.
Key/keys included.