SIDEBOARD / SKÄNK, teak/valnöt, 2 lådor samt skåpdel, 1950/1960-tal, Ulferts.
| Vollendet | 28 May 2025 15:18 CEST |
| Objektsnummer | 4308751 |
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
Schlüssel vorhanden.
| Objektsnummer | 4308751 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.
Schlüssel vorhanden.