MARITA LYBECK. ÄGGKOPPAR MED FAT, 6 st. Signerad ML.
| Closed | 17 Jun 2025 22:10 CEST |
| Objektsnummer | 4276898 |
| Sold for | 35 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4276898 |
| Sold for | 35 EUR |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat slitage.