MARITA LYBECK. ÄGGKOPPAR MED FAT, 6 st. Signerad ML.
| Vollendet | 17 Jun 2025 22:10 CEST |
| Objektsnummer | 4276898 |
| Höchstes Gebot | 35 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4276898 |
| Höchstes Gebot | 35 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Åldersrelaterat slitage.