SKRIVBORD, klädd toppskiva, lådor i sarg, 1800-talets andra hälft.
| Closed | 11 May 2025 15:54 CEST |
| Objektsnummer | 4225037 |
| Sold for | 1 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Träsprickor, skador, bruksslitage, fläckar, repor, märken
Keys missing.