SKRIVBORD, klädd toppskiva, lådor i sarg, 1800-talets andra hälft.
| Vollendet | 11 May 2025 15:54 CEST |
| Objektsnummer | 4225037 |
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Träsprickor, skador, bruksslitage, fläckar, repor, märken
Schlüssel fehlen.