GUNGSTOL, "Grönadal", IKEA, trä, rotting och metall.
| Closed | 21 Apr 2025 19:35 CEST |
| Objektsnummer | 4208071 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Smärre skador på rottingen, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4208071 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |