GUNGSTOL, "Grönadal", IKEA, trä, rotting och metall.
| Vollendet | 21 Apr 2025 19:35 CEST |
| Objektsnummer | 4208071 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Smärre skador på rottingen, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4208071 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |