KONSOLBORD, Ryssland 1800-talets andra hälft, stomme i furu, fanerat med karelsk masurbjörk, beslag i mässing.
| Closed | 13 Apr 2025 20:24 CEST |
| Objektsnummer | 4193633 |
| Sold for | 34 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, smärre skador.