KONSOLBORD, Ryssland 1800-talets andra hälft, stomme i furu, fanerat med karelsk masurbjörk, beslag i mässing.
| Vollendet | 13 Apr 2025 20:24 CEST |
| Objektsnummer | 4193633 |
| Höchstes Gebot | 34 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, smärre skador.