SKEPPSPORTRÄTT, signerad R Ekholm, olja på duk.
| Closed | 11 Jun 2025 15:51 CEST |
| Objektsnummer | 4165726 |
| Sold for | 30 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4165726 |
| Sold for | 30 EUR |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt slitage.