SKEPPSPORTRÄTT, signerad R Ekholm, olja på duk.
| Vollendet | 11 Jun 2025 15:51 CEST |
| Objektsnummer | 4165726 |
| Höchstes Gebot | 30 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4165726 |
| Höchstes Gebot | 30 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt slitage.