HANS-AGNE JAKOBSSON. Taklampa "Dome" ur serien Lamingo, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
| Closed | 20 Mar 2025 10:15 CEST |
| Objektsnummer | 4155222 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, repor.
| Objektsnummer | 4155222 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Slitage, repor.