HANS-AGNE JAKOBSSON. Taklampa "Dome" ur serien Lamingo, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
| Vollendet | 20 Mar 2025 10:15 CEST |
| Objektsnummer | 4155222 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, repor.
| Objektsnummer | 4155222 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Slitage, repor.