BJERKÅS ARMATUR. Hallampa, 1940-tal, modell 127/3, smide med skärmar i pergament.
| Closed | 12 Jun 2025 15:36 CEST |
| Objektsnummer | 4149644 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, senare bemålad, en skärm med skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.