BJERKÅS ARMATUR. Hallampa, 1940-tal, modell 127/3, smide med skärmar i pergament.
| Vollendet | 12 Jun 2025 15:36 CEST |
| Objektsnummer | 4149644 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, senare bemålad, en skärm med skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.