SKEPPSPORTRÄTT, "Passat", signerad Håkan Sjöström, olja på duk.
| Closed | 19 Apr 2025 12:25 CEST |
| Objektsnummer | 4136380 |
| Sold for | 255 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4136380 |
| Sold for | 255 EUR |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt slitage.