SKEPPSPORTRÄTT, "Passat", signerad Håkan Sjöström, olja på duk.
| Vollendet | 19 Apr 2025 12:25 CEST |
| Objektsnummer | 4136380 |
| Höchstes Gebot | 255 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4136380 |
| Höchstes Gebot | 255 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt slitage.