OLLE CARLSTRÖM. "Nattkust", olja på duk, signerad, a tergo med utställningsetikett.
| Closed | 17 Feb 2025 20:45 CEST |
| Objektsnummer | 4071255 |
| Sold for | 1 609 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4071255 |
| Sold for | 1 609 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.