OLLE CARLSTRÖM. "Nattkust", olja på duk, signerad, a tergo med utställningsetikett.
| Vollendet | 17 Feb 2025 20:45 CEST |
| Objektsnummer | 4071255 |
| Höchstes Gebot | 1 609 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4071255 |
| Endet in | Vollendet |
Ej examinerad ur ram.