TORBJØRN AFDAL och HARRY MOEN. Soffa/ bänk "Biri" för Bruksbo Tegnekontor. Norge 1960-tal.
| Closed | 29 Jan 2025 22:59 CEST |
| Objektsnummer | 4027666 |
| Sold for | 11 968 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage och märken, fläckar.
| Objektsnummer | 4027666 |
| Sold for | 11 968 SEK |
| Ends in | Closed |
Slitage och märken, fläckar.