TORBJØRN AFDAL och HARRY MOEN. Soffa/ bänk "Biri" för Bruksbo Tegnekontor. Norge 1960-tal.
| Vollendet | 29 Jan 2025 22:59 CEST |
| Objektsnummer | 4027666 |
| Höchstes Gebot | 11 968 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage och märken, fläckar.