OIVA TOIKKA. ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 1989, numrerad 1143/2000.
| Closed | 24 May 2025 18:47 CEST |
| Objektsnummer | 4007836 |
| Sold for | 280 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
No remarks.
| Objektsnummer | 4007836 |
| Sold for | 280 EUR |
| Ends in | Closed |
No remarks.