OIVA TOIKKA. ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 1989, numrerad 1143/2000.
| Vollendet | 24 May 2025 18:47 CEST |
| Objektsnummer | 4007836 |
| Höchstes Gebot | 280 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Keine Anmerkungen.
| Objektsnummer | 4007836 |
| Höchstes Gebot | 280 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Keine Anmerkungen.