HELLNY LUNDGREN. Teckningar, växtstudier i blyerts, fyra st, signerade, 1800-tal.
| Closed | 24 Mar 2025 20:12 CEST |
| Objektsnummer | 3946476 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fläckar och märken.
| Objektsnummer | 3946476 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Fläckar och märken.