HELLNY LUNDGREN. Teckningar, växtstudier i blyerts, fyra st, signerade, 1800-tal.
| Vollendet | 24 Mar 2025 20:12 CEST |
| Objektsnummer | 3946476 |
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fläckar och märken.
| Objektsnummer | 3946476 |
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Fläckar och märken.