8. SKRIVBORD MED UPPSATS, stockholmsarbete i empire, fanerat med mahogny, beslag av mässing.
| Closed | 07 Dec 2021 |
| Auktionsnummer | 8 |
| Objektsnummer | 1951678 |
| Sold for | 13 500 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre fanérskador, beslagskompletteringar, ställvis något solblekt
Key/keys included.