8. SKRIVBORD MED UPPSATS, stockholmsarbete i empire, fanerat med mahogny, beslag av mässing.
| Vollendet | 07 Dec 2021 |
| Auktionsnummer | 8 |
| Objektsnummer | 1951678 |
| Höchstes Gebot | 13 500 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre fanérskador, beslagskompletteringar, ställvis något solblekt
Schlüssel vorhanden.