CARL-GUSTAF HIORT AF ORNÄS. VITRINSKÅP, "Näyttely-vitriini", Huonekalu Mikko Nupponen Oy, 1950-tal.
| Closed | 10 Dec 2023 16:36 CEST |
| Objektsnummer | 3159464 |
| Sold for | 850 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage, spikhål på ena kortsidan, helhetsintrycket gott.