CARL-GUSTAF HIORT AF ORNÄS. VITRINSKÅP, "Näyttely-vitriini", Huonekalu Mikko Nupponen Oy, 1950-tal.
| Vollendet | 10 Dec 2023 16:36 CEST |
| Objektsnummer | 3159464 |
| Höchstes Gebot | 850 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage, spikhål på ena kortsidan, helhetsintrycket gott.