OIVA TOIKKA. SKÅL. Signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö.
| Closed | 05 Nov 2023 16:36 CEST |
| Objektsnummer | 3125746 |
| Sold for | 400 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage på bottnet.
| Objektsnummer | 3125746 |
| Sold for | 400 EUR |
| Ends in | Closed |
Lätt slitage på bottnet.